• Nowe Inwestycje
  • Typ Nieruchomości
  • Adres Górska 32
  • Miasto Warszawa
  • Województow mazowieckie
  • Kod pocztowy 00-401
  • Dzielnica Mokotów
  • Kraj Polska

Detale

  • Typ Nieruchomości : Nowe Inwestycje
  • Status Nieruchomości: Nowa inwestycja

Opis

Apartamenty Górska – wyjątkowe miejsce w prestiżowej lokalizacji. Z dala od zgiełku ulic, w zacisznej części zielonego Mokotowa. Tuż obok reprezentacyjnego Traktu Królewskiego i zaledwie 200 metrów od Łazienek Królewskich. Kameralna inwestycja skrywa tylko 10 apartamentów i dwa penthousy z tarasami na ostatnim piętrze. Elegancki budynek wykończony z dbałością o szczegóły zapewni mieszkańcom poczucie wyjątkowości. Idea Apartamentów Górska powstała z chęci stworzenia prestiżowego projektu dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, które poszukują wyjątkowego miejsca do życia i które przykładają dużą wagę do lokalizacji w sąsiedztwie zieleni.
Opis inwestycji :

Butikowa inwestycja Apartamenty Górska łączy największe zalety mieszkania w dużym mieście z bliskością natury i bliskością miejsc sprzyjających wypoczynkowi. Apartamenty Górska są położone zaledwie 200 metrów od Łazienek Królewskich. Ta wyjątkowa, unikalna na mapie Warszawy lokalizacja to wymarzone miejsce do zamieszkania.

Dobrze będą czuły się tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i lubiący bliskość miasta i jego atrakcji single. Nie ma lepszego miejsca niż Łazienki Królewskie, gdzie aktywnie można rozpocząć dzień od porannego joggingu czy odnaleźć spokój podczas sesji jogi czy zjeść pyszne śniadanie w jednej z pełnych uroku pobliskich restauracji.

Prosta i nowoczesna bryła 4-piętowego budynku bardzo harmonijnie komponuje się z zabudową typową dla Mokotowa. Podczas realizacji inwestycji duży nacisk położono na jakość. Całość wyróżnia się wyjątkową dbałością o każdy detal. Elewacja od strony ulicy Górskiej i północnej będzie wyłożona płytami ze spieków kwarcowych. Materiał ten ma zapewnić, że nawet za kilkadziesiąt lat budynek przy Górskiej 32 będzie wyglądał wspaniale. Materiał jest odporny na działanie słońca i doskonale sprawdzi się w zmiennych warunkach pogodowych. Duże płyty w miedzianym i jasnym kolorze, każda z unikalną strukturą będą podkreślać prestiż inwestycji.

W częściach wspólnych zastosowano takie materiały jak: marmur, okładziny fornirowe oraz nawiązujące do elewacji płyty kwarcowe. W całym budynku zastosowano stolarkę aluminiową najwyższej jakości. Wejście do budynku zlokalizowano w bramie, która przylega do sąsiedniego budynku. Wejścia do budynku oraz wjazd do garażu będą monitorowane, aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo.

Wykończenie :

Penthouse’y o wysokości 302 cm na najwyższym piętrze posiadają duże, przestronne tarasy. Na niższych kondygnacjach do apartamentów przynależą mniejsze balkony, bądź okna typu francuskiego. Wejścia są zabezpieczone nowoczesnym wideodomofonem, a drzwi wejściowe wyposażono w zabezpieczenia antywłamaniowe.

Z myślą o komforcie mieszkańców apartamenty są dodatkowo wygłuszone poprzez umieszczenie dodatkowej warstwy izolacyjnej w stropach i na ścianach żelbetowych. Wysokie, trzyszybowe okna aluminiowe zapewniają dostęp dużej ilości światła do apartamentów i skutecznie chronią przed hałasem oraz chłodem.Większość ścian wykonano z bloczków silikatowych co ułatwia dostosowanie układu mieszkań do swoich potrzeb. Na życzenie istnieje możliwość aranżacji pomieszczeń zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wykończenia apartamentów pod klucz.


Poniżej przedstawiamy dostępne apartamenty.

Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie inwestycji  Apartamenty Górska  oraz  u Mikołaja Młochowskiego


 

Umów się na wizytę

Tour Type

Lista Apartamentów

Tytuł Rodzaj nieruchomości Cena £ Łóżka Łazienki Wielkość nieruchomości Data dostępności
Apartament 1 Apartament / Skontaktuj się z nami 4 2 104 m2 IV kwartał 2018
Apartament 2 Apartament / Skontaktuj się z nami 3 1 56 m2 IV kwartał 2018
Apartament 3 Apartament / Skontaktuj się z nami 3 1 54 m2 IV kwartał 2018
Apartament 4 Apartament / Skontaktuj się z nami 5 3 140 m2 IV kwartał 2018
Apartament 5 Apartament / Skontaktuj się z nami 3 1 54 m2 IV kwartał 2018
Apartament 6 Apartament / Skontaktuj się z nami 3 1 81 m2 IV kwartał 2018
Apartament 7 Apartament / Skontaktuj się z nami 5 2 115 m2 IV kwartał 2018
Apartament 8 Apartament / Skontaktuj się z nami 3 1 81 m2 IV kwartał 2018
Apartament 9 Apartament / Skontaktuj się z nami 3 1 54 m2 IV kwartał 2018
Apartament 10 Apartament / Skontaktuj się z nami 5 2 115 m2 IV kwartał 2018
Apartament 11 Penthouse / Skontaktuj się z nami 4 2 88 m2 IV kwartał 2018
Apartament 12 Penthouse / Skontaktuj się z nami 4 3 132 m2 IV kwartał 2018

Informacje kontaktowe

Zobacz oferty
Mikołaj Młochowski

Zapytaj o tą nieruchomość

Compare listings

Porównać
Mikołaj Młochowski
  • Mikołaj Młochowski