Opis

W DWÓCH ZDANIACH
========
Wyjątkowy, luksusowy penthouse z widokiem na trzy strony świata o powierzchni 262 m2. Zaprojektowany przez architektów i wykończony wysokiej jakości materiałami.

DLA KOGO?
========
Dla kogoś kto szuka luksusowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji i ceni położenie rezydencji pośród zieleni. Dla osoby, która chce być bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta i korzysta z uroków miasta.

LOKALIZACJA
==========
Apartament zlokalizowany jest przy ulicy Hanki Czaki w doskonałej lokalizacji Starego Żoliborza – z jednej strony bliskość centrum miasta i zaplecza infrastruktury handlowo-usługowej, z drugiej bliskość terenów zielonych: Sady Żoliborskie oraz Park Kaskada. Piękne tereny spacerowe w zasięgu wzroku. Ciekawa architektura i otoczenie. Zaledwie 400 metrów od stacji Metra.

APARTAMENT
==========
Apartament z widokiem na trzy strony świata, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Do mieszkania wjeżdża się bezpośrednio windą, dostęp za pomocą kodowanego chipa. Ściany zdobione są panelingami i sztukaterią gipsową. Podłogi wykonane zostały z kamienia naturalnego trawertynu oraz drewna egzotycznego sucupira. W salonie znajduje się otwarty kominek z czarnego, ręcznie rzeźbionego marmuru.

Meble, zabudowa winiarni i barku zostały zaprojektowane i wykonane na specjalne zamówienie z hebanu i czarnego granitu. Kuchnia w pełni wyposażona ze sprzętem AGD Bosch. Ściana za głównym ciągiem kuchennym wykonana została z marmuru, blaty kuchenne z czarnego granitu. Jedną z dwóch garderób należących do sypialni można zaaranżować na gabinet lub trzecią sypialnię z łazienką. W łazienkach ściany i podłogi wyłożone zostały kamieniem naturalnym, armatura – Citterio i Hansgroche.

Apartamencie zastosowano ogrzewanie podłogowe, systemy: automatycznej klimatyzacji z opcją grzania, nawilżania powietrza, programowania oświetlenia, podtynkowy system audio i TV, instalacje: domofonową, internetową, kablową, telefoniczną, satelitarną.


Jako agencja nieruchomości pobieramy prowizję za nasze usługi.
Property Fusion dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Nie znalazłeś nieruchomości spełniającej Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami – posiadamy największą bazę nieruchomości.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Detale

ID Nieruchomości
PF-MS-483806
Sypialnie
3
Łazienki
2
Powierzchnia
262 m²
Garażę
2
Rok Budowy
2006

Informacje kontaktowe

Zapytaj o tą nieruchomość

Compare listings

Porównać