Przestronny dom, prestiżowe, zamknięte osiedle na Mokotowie

  • 17,000PLN

Opis

W DWÓCH ZDANIACH
===============
Przestronny dom rodzinny, położony w jednym z bardziej urokliwych i pożądanych rejonów Mokotowa. Zamknięte, chronione osiedle, w otoczeniu zieleni.

DLA KOGO
===============
Dom dla dużej rodziny, której zależy na mieszkaniu w dobrym punkcie komunikacyjnym, dobre połączenie z Centrum, Sadybą, Wilanowem.

DOM
===============
Przestronny dom o powierzchni 390 mkw wykończony w 2011 r.  Parter domu składa się z dużego salonu z jadalnią, kominkiem i wyjściem na taras, oraz osobnej kuchni i gabinetu. Na pierwszym piętrze 3 sypialnie, w tym aż dwie typu master bedroom – z własnymi łazienkami i garderobami. Na drugim piętrze kolejne dwie sypialnie, duża łazienka i osobna garderoba.

LOKALIZACJA
===============
Osiedle Pod Skocznią jest cenione za intymny charakter, niską zabudowę, zielone otoczenie i świetną lokalizację. Położone w pobliżu ulicy Puławskiej, 1,5 km od stacji Metra Wilanowska, w odległości spaceru Park Arkadia.


Jako agencja nieruchomości pobieramy prowizję za nasze usługi.
Property Fusion dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Nie znalazłeś nieruchomości spełniającej Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami – posiadamy największą bazę nieruchomości.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Detale

ID Nieruchomości
PF-DW-391368
Sypialnie
5
Łazienki
3
Powierzchnia
544 m²
Powierzchnia działki
900 m²
Garażę
4
Rok Budowy
2011

Informacje kontaktowe

Zapytaj o tą nieruchomość

Compare listings

Porównać