Opis

BUDYNEK
==========
Nowoczesna, a jednocześnie ponadczasowa architektura wkomponowana została w istniejące otoczenie willowej części Mokotowa. Postawiono na sprawdzone, naturalne materiały. Bryła budynku wyróżnia się na tle sąsiednich projektów, ale nie odstaje od nich. Doświadczeni architekci zadbali o dobór materiałów, które mają podkreślić wyjątkowy charakter inwestycji. Szeroki hol wejściowy oraz przeszklone, wykończone w kamieniu i drewnie klatki schodowe także zostały zaprojektowane z troską o komfort mieszkańców Willi.
Ekskluzywny charakter projektu oznacza tylko 3 apartamenty, nieruchomość z pełną własnością i wygodny garaż podziemny z sześcioma, szerokimi miejscami postojowymi oraz trzema komórkami lokatorskimi.

LOKALIZACJA
==========
Mokotów – Służew, między ulicami Wałbrzyską i Al.Wilanowską to wyjątkowy adres do zamieszkania. Miejsce, gdzie dominuje zieleń i willowy, niski charakter zabudowy. Położenie blisko dwóch stacji metra Służew i Wilanowska zapewnia bardzo dobrą komunikację środkami komunikacji miejskiej, a dzięki bliskości arterii Puławskiej czy Doliny Służewieckiej z łatwością przemieścimy się do centrum i do sąsiednich dzielnic, a w weekend za miasto. W pobliżu znajduje się duże zaplecze infrastruktury: w tym C. H. Land, prywatny szpital, placówki oświatowe i liczne sklepy, przedszkola, szkoły. W odległości spaceru znajdują się zielone tereny parków Doliny Służewskiej oraz Arkadii.

Detale

ID Nieruchomości
PF-MS-156995
Rok Budowy
30.06.2019

Lista Apartamentów

Tytuł Rodzaj nieruchomości Cena £ Łóżka Łazienki Wielkość nieruchomości Data dostępności
Apartament na parterze Apartament 2,219,000PLN 4 3 163 30.06.2019
Apartament na pierwszym piętrze Apartament 2,219,000PLN 4 3 169 30.06.2019
Apartament z tarasem na dachu Apartament 2,465,000PLN 4 3 169 30.06.2019

Informacje kontaktowe

Mikołaj Młochowski
  • Mikołaj Młochowski
Zobacz oferty

Zapytaj o tą nieruchomość

Compare listings

Porównać
Mikołaj Młochowski
  • Mikołaj Młochowski