Property Fusion

Premium Real Estate

Poznaj nas bliżej

W Property Fusion świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie pośrednictwa oraz doradztwa na rynku nieruchomości luksusowych. Zapewnimy Państwu profesjonalne wsparcie w skutecznej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Z zaangażowaniem podejmiemy również współpracę w zakresie poszukiwania nieruchomości na zlecenie. Działalność naszego biura nieruchomości skupiona jest w segmencie premium, a jego butikowy charakter sprawia, że to Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu naszych klientów jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego oddajemy w Państwa ręce naszą wiedzę, zaangażowanie oraz relacje biznesowe, które przez lata zdobywaliśmy w segmencie nieruchomości luksusowych. Powierzone nam sprawy traktujemy jak nasze własne. Dzięki determinacji oraz uczciwym relacjom biznesowym, większość naszych klientów współpracuje wyłącznie z nami powierzając nam nie tylko swoje nieruchomości, ale również polecając nasze usługi rodzinie i znajomym.

Nasze wartości

Miarą naszego sukcesu są przede wszystkim zadowoleni klienci. Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję oraz bezpieczeństwo w każdej z przeprowadzanych z nami transakcji. Wiemy, że transakcje lubią odpowiednie tempo, a pieniądze ciszę dlatego dbamy o absolutną dyskrecję i kameralną atmosferę. Najważniejsze dla nas są:

Uczciwość

Uczciwość w relacjach zarówno tych stricte biznesowych, jak i partnerskich. Jesteśmy uczciwi względem siebie, w relacjach z klientami, partnerami biznesowymi. Wierzymy w trwałe relacje oparte na uczciwości, zaufaniu i lojalności

Jakość

Wierzymy, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest kluczem do sukcesu zarówno naszych klientów i nas samych. Członkowie naszego zespołu, partnerzy biznesowi czy usługi przechodzą ścisłą weryfikację, dlatego z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy, że współpraca z nami związana jest zawsze z wysoką jakością.

Zaangażowanie

Zaangażowanie i pozytywna energia są z nami na każdym etapie współpracy. Z pełną odpowiedzialnością twierdzimy, że niezależnie od Państwa sytuacji znajdziemy rozwiązanie. Jeśli nie będziemy w stanie pomóc osobiście, znajdziemy kogoś kto pomoże w rozwiązaniu sprawy.

Odpowiedzialność

Nie obawiamy się ponoszenia odpowiedzialności za powierzone nam sprawy czy powzięte zobowiązania. Nasze doświadczenie, uczciwość oraz lojalność pozwalają nam na świadome działania, które prowadzą Państwa sprawy do zamierzonego celu.

Nasza działalność

Specjalizacja w rynku nieruchomości luksusowych wynika z wiedzy oraz doświadczenia jakie posiadamy. Jesteśmy zróżnicowanym zespołem profesjonalistów, którzy swoją wiedzę budowali pracując w renomowanych korporacjach. Ta różnorodność pozwala nam budować innowacyjne biuro nieruchomości premium, w którym stosujemy nowoczesne metody współpracy. Zbudowana przez nas oferta zapewnia klientom kompleksową obsługę. Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami, należą do nich doradcy finansowi, prawnicy, projektanci, fotografowie, generalni wykonawcy. Dzięki tak szerokiemu spojrzeniu na możliwe potrzeby, zdejmujemy z Państwa ciężar zwracania się do wielu podmiotów, których obecność w procesach związanych z rynkiem nieruchomości może okazać się konieczna.

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN, Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON oraz wielu grup biznesowych zrzeszających działalność agencji nieruchomości luksusowych.

Compare listings

Porównać