Usługi dla Właścicieli

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na runku pośrednictwa nieruchomości, możemy z pewnością stwierdzić, że działamy skutecznie. Rosnąca konkurencja, zmieniające się trendy oraz coraz wyższe wymagania klientów z segmentu premium stawiają przed biurami nieruchomości oraz właścicielami nie lada wyzwanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, przygotowaliśmy dla Państwa szereg usług, które pozwolą w profesjonalny sposób przygotować Państwa nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Dobrze dobrane działania, nie tylko zwiększą zainteresowanie ofertą, ale również pozytywnie wpłyną na wartość ceny transakcyjnej.

Z naszym badań potwierdzonych również informacjami dostępnymi na rynku nieruchomości luksusowych odpowiednie przygotowanie produktu pozwala o ponad połowę skrócić czas poszukiwania najemcy lub kupującego.

Aleksandra Ambroziak

Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie przygotowując szytą na miarę strategię działań i wizję kreatywną. Odpowiednie przygotowanie oferty, tak aby trafiła w gust i potrzeby właściwej grupy docelowej, to mix know how z kilku dziedzin – sprzedaży, marketingu, aranżacji i dekoracji wnętrz, a także psychologii.

– Aleksandra Ambroziak

Sesje zdjęciowe

Profesjonalna sesja zdjęciowa to klucz do skutecznych działań marketingowych. To właśnie na podstawie zdjęć potencjalny najemca lub kupujący tworzy sobie wyobrażenie na temat wnętrza i decyduje czy chce je odwiedzić. Doskonale wiemy jak zrobić pierwsze wrażenie. Wnętrze przed sesją odpowiednio stylizujemy, aby wydobyć z niego wszystkie atuty, pokazać funkcje poszczególnych pomieszczeń, a także oddać jego unikalny charakter. Kolory, światło, faktury, tkaniny – to odpowiednio uchwycona obiektywem gra tych wszystkich elementów kreuje wnętrze i tworzy pewien klimat przyciągając potencjalnych klientów. Perfekcyjny efekt gwarantuje nam współpraca z doświadczonymi pełnymi pasji fotografami specjalizującymi się we wnętrzach i korzystającymi z profesjonalnego sprzętu.

Home staging i remonty

Home Staging to kompleksowa usługa przygotowania wnętrza do sprzedaży lub wynajmu, której celem jest podkreślenie atutów wnętrza oraz uzyskanie wyższej ceny sprzedaży lub wynajmu (przy możliwie najniższym nakładzie inwestycyjnym).W zależności od potrzeb nieruchomości są to zabiegi aranżacyjne polegające na zmianie kolorystyki wnętrza, drobnych pracach remontowych i dobraniu dodatków dekoracyjnych.

W niektórych przypadkach, aby nieruchomość wzbudziła zainteresowanie niezbędna jest kompletna metamorfoza. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami i wspieramy Właścicieli w całym procesie tego typu zmian – od ich zaplanowania, dobrania kolorów, elementów aranżacji wnętrza, przez zakup materiałów, aż po nadzór nad remontem i wykonanie prac pod klucz.

Meblowanie

Odpowiednio dobrane do nieruchomości meble pozwalają ukazać funkcje poszczególnych części wnętrza, a także nadać wnętrzu styl i charakter. Kreujemy w ten sposób przestrzeń dzieląc ją na strefy i pozwalając Klientom wyobrazić sobie jak wyglądałoby ich życie w takiej nieruchomości.

Potencjalni klienci często odbierają puste wnętrza jako mniej ustawne czy z mniejszym potencjałem. Wraz z naszym partnerem – firmą    9design wypożyczamy meble na czas sprzedaży nieruchomości. We współpracy z architektami tworzymy wyjątkowe zestawienia mebli, które wpłyną na postrzeganie Państwa nieruchomości przez klientów i zwiększą jej wartość.Korzystając z naszego dużego doświadczenia w wynajmie znamy preferencje najemców i jesteśmy w stanie tak dobrać umeblowanie, aby nieruchomość szybko znalazła nowego najemcę.

Compare listings

Porównać