W Strefie Właściciela odnajdą Państwo informacje o usługach zapewniających kompleksowe wsparcie dla naszych klientów powierzających nam nieruchomości.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku nieruchomości premium jesteśmy w stanie zapewnić właścicielom kompleksowe wsparcie w każdym z obszarów oraz na każdym etapie związanym z obsługą transakcji wynajmu czy sprzedaży.

Zespół Property Fusion z pasją i pełnym zaangażowaniem podejmuje skuteczne działania budując długotrwałe relacje z właścicielami nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzać i wspierać w zakresie wynajmu i sprzedaży nieruchomości luksusowych w nawet najbardziej niestandardowych sprawach. Jesteśmy profesjonalistami, którzy podążają za szybko zmieniającymi się trendami rynkowymi, tak aby w jak najszerszym zakresie odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nieruchomości luksusowe to nasza pasja!

W czym możemy Państwu pomóc ?

Skuteczna sprzedaż

Wsparcie w sprzedaży kierujemy do właścicieli nieruchomości, którzy oczekują skutecznych działań, tak aby zbyć swoją nieruchomość w możliwie najlepszej cenie i najkrótszym czasie. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa w wycenie nieruchomości, przygotowania lokalu do sprzedaży oraz innowacyjnych działań marketingowych. Jesteśmy skuteczni. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu przygotowujemy profesjonalne i kompletne oferty nieruchomości, które w połączeniu z kompleksowymi działaniami marketingowymi zapewniają nam przewagę nad konkurencją.

Sprzedaż nieruchomości prowadzimy zarówno na szerokim rynku jak i w formule „off market”.

Bezpieczny wynajem

Poszukiwanie najemcy jest usługą dedykowaną dla właścicieli nieruchomości, którzy chcieliby szybko, bezpiecznie i korzystnie wynająć swoją nieruchomość. Od lat współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami, firmami relokacyjnymi oraz placówkami dyplomatycznymi, co z łatwością pozawala nam pozyskiwać prestiżowych klientów. Unikalne know how, sieć kontaktów oraz wysoka jakość obsługi pozwalają nam na pracę z najlepszymi najemcami na rynku, których obsługujemy aż w 6 językach, w wielu przypadkach kiedy jeszcze przebywają za granicą.

Poprzez własne kanały marketingowe, skutecznie targetujemy i docieramy do wybranych grup potencjalnych najemców.

Przedstawiamy nasz unikalny i skuteczny model współpracy.

Spotkanie z nami

Skontaktujemy się niezwłocznie, aby ustalić termin spotkania, które możliwe jest zarówno w naszym biurze jak i w Państwa nieruchomości. Podczas spotkania poruszymy wszystkie istotne dla Państwa kwestie związane z dalszą obsługą przyjętego zlecenia.

Podpisanie umowy

Po ustaleniu warunków współpracy, poprosimy Państwa o podpisanie umowy. Na jej podstawie będziemy wykonywać powierzone nam zadania. Umowa ma na celu pełne zabezpieczenie Państwa interesów, podchodzimy do jej wykonania z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za powierzone obowiązki.

Przygotowanie oferty

Teraz pod okiem copywritera stworzymy opis nieruchomości, które będzie stanowił idealne uzupełnienie do sesji fotograficznej wykonanej przez profesjonalnego fotografa. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie dobierając zakres działań oraz budżet wymagany do osiągnięcia ustalonych celów.

Marketing i prowadzenie oferty

Działamy szeroko tak aby, dotrzeć do potencjalnych klientów w jak najkrótszym czasie. Państwa nieruchomość będzie promowana zarówno na ogólnodostępnych portalach, w social mediach oraz naszych autorskich kanałach mediowych.

Oferta na rynku

Dbamy o Państwa interesy, dlatego zawsze  naszym nadrzędnym celem jest skuteczna sprzedaż nieruchomości w jak najlepszej cenie. Współpracujemy z innymi biurami dlatego też Państwa oferta w dyskretny sposób zostanie udostępniona klientom innych agencji nieruchomości luksusowych. Dzięki takiemu podejściu współpracując z jedną agencją oferujcie Państwo swoją nieruchomość na całym rynku.

Finalizacja transakcji

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie transakcji. Aby zadbać o jej właściwy przebieg pomożemy w przygotowaniu dokumentów związanych zarówno  z aspektami prawnymi jak i protokołami przekazania nieruchomości. Skuteczna sprzedaż czy najem to nie tylko dokumenty, ale również zabezpieczenie majątku. W transakcjach najmu dbamy o pełne zabezpieczenie interesów wynajmującego, przy transakcjach sprzedaży o wykonalność transakcji dba zaufany doradca finansowy.

Compare listings

Porównać