Dlaczego jesteśmy skuteczni ?

Ponieważ zawsze działamy zgodnie z planem.

Zobacz co zrobimy aby sprzedać Twoją  nieruchomość

Baza Klientów

Posiadamy jedną z największych baz klientów wśród biur nieruchomości luksusowych. Dzięki przemyślanej strategii rozwijamy ją  o wiele szybciej niż konkurencja.

Osobisty Doradca

Jesteśmy po to, by zdjąć z Państwa ciężar związany ze wszystkimi wymaganymi podczas sprzedaży nieruchomości czynnościami. Proponujemy najlepszą formę współpracy w postaci osobistego doradcy. Profesjonalista z pełną wiedzą odnoszącą się do lokalizacji oraz specyfiki Państwa nieruchomości zapewni wsparcie na każdym z etapów transakcji. Dzięki wsparciu zespołu oraz współpracy z innymi agencjami z segmentu premium zyskujecie Państwo możliwość współpracy oraz sprzedaży nieruchomości niemal na całym rynku.

Kompleksowe podejście

Jesteśmy przede wszystkim świetnym zespołem ludzi. Każdy z nas jest inny, wzajemnie się uzupełniamy, tworząc kompletną całość. Dzięki tej różnorodności zapewnimy Państwu wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży. Na ostateczny efekt, w postaci skutecznej sprzedaży składa się wiele czynników. Zadbamy o nie wszystkie. Zaczynając od przygotowania rzeczowej wyceny nieruchomości, pomagamy w przygotowanie nieruchomość do sprzedaży, budując jej wartość  Następnie ustalamy strategię sprzedaży i tworzymy skuteczne kampanie marketingowe, aby sfinalizować transakcję na satysfakcjonujących warunkach nieruchomości.

Sprawdzeni partnerzy

Wykorzystujemy efekt skali poprzez współpracę z wieloma renomowanymi firmami. Naszymi biznesowymi partnerami są globalne korporacje, ambasady, biura architektoniczne oraz sklepy z designerskimi meblami. Staramy się działać najszerzej jak to tylko możliwe, aby każdego dnia oferować Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Wszystko po to by sprzedaż nieruchomości przebiegła sprawnie.

Wiele kanałów sprzedaży

Stworzyliśmy szeroki kanał promocji, dzięki któremu możemy promować Państwa oferty poczynając od własnych kanałów social media poprzez indywidualnie tworzone strony internetowe aż po marketing szeptany. Jesteśmy rozpoznawalnym  i opiniotwórczym  brandem, co przedkłada się na szerokie możliwości docierania do klientów, na wielu płaszczyznach nie tylko poprzez typowe działania sprzedażowe.

Aktywne promowanie ofert

W dobie internetu oraz pędu za nowinkami technologicznymi, my również nie zwalniamy tempa. Aby skutecznie sprzedawać nieruchomości luksusowe nie wystarczy już tylko strona internetowa czy ogłoszenie na portalu. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy z zakresu marketingu wiemy jak skutecznie promować oferty naszych klientów.

Strategia sprzedaży

Za sprawdzoną strategią sprzedaży zawsze stoi doświadczenie. Nasze zbudowaliśmy na setkach transakcji. Rozmawiamy, analizujemy i działamy, tak aby sprzedać Państwa nieruchomość jak najszybciej i w najwyższej cenie. Jesteśmy aktywni i zmotywowani, doskonale rozumiemy, że czekanie nie jest skuteczną strategią.

Kontakty biznesowe

Szeroka sieć kontaktów sprawia, że nasze oferty docierają do potencjalnych klientów znacznie częściej. Dzieje się tak ponieważ wiele z nich przekazywanych jest jako polecenia. Nie ograniczamy się tylko do promowania oferty w internecie.

Prawda jest taka, że nawet najlepiej przemyślana strategia nie ma szans na powodzenie bez odpowiedniego zaplecza.

Property Fusion od lat buduje swoją pozycję na rynku nieruchomości luksusowych. Dzięki naszemu know-how sprawnie sprzedamy Państwa nieruchomość.

JAK SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ LUKSUSOWĄ ?

 • Sprawdź jak wygląda przygotowanie strategii

  • ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY
  • INDYWIDUALNA STRATEGIA
  • PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

  Każda nieruchomość jest unikalna.

  Znamy setki historii związanych ze sprzedażą nieruchomości. To doświadczenie pozwala nam już od samego początku stworzyć skuteczną strategię sprzedaży. Podstawą powodzenia jest przede wszystkim ustalenie realnej wartości nieruchomości. Ma to znaczący wpływ na przebieg kolejnych wydarzeń. Ustalenie właściwego poziomu cenowego pozwala na opracowanie strategii maksymalizacji ceny lub określenia tempa sprzedaży. Wszystko po to, aby spełnić Państwa oczekiwania i sprawnie sprzedać nieruchomość.

  Każda nieruchomość jest unikalna, dlatego też na jej wartość wpływa wiele czynników. Od najważniejszego którym jest lokalizacja, poprzez powierzchnię, stan techniczny i prawny oraz ewentualne ponadstandardowe wyposażenie. Wyceniając Państwa nieruchomość bierzemy pod uwagę nie tylko obowiązujące trendy wnętrzarskie czy aktualne gusta potencjalnych nabywców, ale również szereg wskaźników gospodarczych czy ekonomicznych. W dokonywaniu wyceny często wspieramy się profesjonalistami w postaci rzeczoznawców czy biegłych sądowych.

  Należy pamiętać, że każdy zakup nieruchomości czy zmiana miejsca zamieszkania niesie za sobą olbrzymi ładunek emocjonalny, którego często nie da się wycenić. Uważnie analizujemy i badamy potrzeby potencjalnych nabywców tak aby ceny transakcyjne, które są gotowi zapłacić negocjowane były w dobrych nastrojach.

  Skuteczna strategia sprzedaży.

  Prawdopodobnie spotkaliście Państwo już pośredników, którzy wiele mówili o swoich działaniach, my nie tylko mówimy – my działamy. Żeby jednak nasze działania spełniały Państwa oczekiwania musimy je sprecyzować oraz określić ich zakres. Podczas swobodnej rozmowy, będziemy w stanie uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas oraz przyszłych nabywców pytania. Taka rozmowa często pomaga również Państwu jako sprzedającemu w określeniu i nazwaniu oczekiwań oraz potrzeb. 

  Nasze doświadczenie wskazuje, że nie zawsze bowiem wyłącznie uzyskanie najwyższej ceny jest tym, na czym może Państwu zależeć. Nierzadko w grę wchodzą potrzeby nieekonomiczne jak sprzedaż nieruchomości odpowiedniemu nabywcy lub poza rynkiem regularnym, bez ogłaszania jej w internecie. Każda z tych potrzeb wymaga od nas zastosowania innych strategii, które będą odnosiły się do kształtowania  poziomu ceny oraz indywidualnie dobranych technik marketingu oraz promocji oferty.

  Już na etapie rozmowy o Państwa potrzebach i oczekiwaniach, tworzymy zarys strategii, która w najlepszym stopniu uwzględni i zaspokoi Państwa oczekiwania. Poprzez szerokie i dogłębne zrozumienie sytuacji oraz skonfrontowaniu sprzedawanej nieruchomości z rynkiem , przedstawiamy Państwu indywidualny plan działania. Może on zawierać wstępne inwestycje, konieczne dla podniesienia wartości nieruchomości, działania marketingowe, które będziemy podejmować oraz założenia planu „B”, gdyby rynek nie zareagował na ofertę zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

  Każdą sprawę traktujemy jak naszą własną, jest to gwarancją wysokiej jakości oraz skuteczności naszych działań. Możecie być Państwo pewni, że zrobimy wszytko co konieczne aby sprzedać nieruchomość w założonym czasie i budżecie.

  Twoje ostatnie pierwsze wrażenie.

  Jak wskazują badania najważniejsze są pierwsze 3 sekundy, w których nasz mózg buduje na podstawie pierwszych spostrzeżeń kolejne obrazy. Prezentując nieruchomość mamy znacznie więcej czasu, jednak decyzja potencjalnego klienta o tym czy będzie niezainteresowany nieruchomością zapada już po 11 sekundach. Państwo jako właściciele nieruchomości odgrywają kluczową rolę w procesie sprzedaży, jednak może się okazać, iż mimo zaangażowania w staranne wykończenie wnętrza wymagane będzie przeprowadzenie jego odświeżenia. Rozumiemy, iż  nie zawsze możliwe będzie Państwa zaangażowanie w ten proces z uwagi na brak fachowej wiedzy czy czasu.

  Z pomocą przychodzi nam Home Staging. Wykwalifikowani doradcy naszego biura nieruchomości luksusowych posiadają wiedzę o aktualnych trendach, oraz możliwościach zmiany czy home brandingu. Zgodnie z wcześniej ustaloną strategią sprzedaży, pomożemy we wdrożeniu zmian wnętrz, wymianie lub dobraniu designerskich mebli i dodatków. Dzięki szerokiej współpracy z naszymi partnerami, możemy zaproponować Państwu wybrane usługi przy cenach niedostępnych dla klientów indywidualnych. Oferujemy komplementarne usługi premium począwszy od sprzątania, poprzez prace remontowe, aż do wypożyczenia  mebli i dodatków tylko na czas sesji zdjęciowej lub poprzez cały okres ekspozycji oferty, włącznie z możliwością zakupienia przez nabywcę wybranych mebli.

  Oferowane usługi Home Staging zgodnie z badaniami pozwalają skrócić czas sprzedaży nieruchomości o nawet 40 procent, przy wzroście ceny sprzedaży nawet do 15 procent. Dzięki profesjonalnym zabiegom, które stworzą indywidualną historię, Państwa nieruchomość zyska o wiele wyższą ekspozycję na rynku nieruchomości premium a to z pewnością przełoży się na skuteczną sprzedaż.

 • Sprawdź jak wygląda promocja oferty oraz transakcja

  • PROMOCJA NIERUCHOMOŚCI
  • PRZYGOTOWANIE TRANSAKCJI I NEGOCJACJE
  • FINALIZACJA TRANSAKCJI

  Marketing klasy premium.

  Opracowana indywidualna strategia sprzedaży, odnosi się nie tylko bezpośrednio do nieruchomości, ale w szerokiej części zawiera zaawansowaną strategię marketingu nieruchomości luksusowych. Jednym z pierwszych działań, które zbudują wartość Państwa nieruchomości jest profesjonalna sesja fotograficzna. Zgodnie ze starym przysłowiem, iż „Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów” przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości materiałów cyfrowych. Współpracujemy z najlepszymi fotografami, którzy specjalizują się w fotografii nieruchomości segmentu premium. Jeśli do sprzedania Państwa nieruchomości, będzie wymagany szerszy materiał przygotujemy zdjęcia sferyczne 360º, wirtualną wizytę czy profesjonalny film przy użyciu najlepszego sprzętu oraz najnowocześniejszych dronów.

  Odpowiednio przygotowana oferta pojawi się na wszystkich popularnych portalach prezentujących ogłoszenia z rynku nieruchomości. Dodatkowymi kanałami, na których będziemy promować Państwa ofertę są nasze profile w mediach społecznościowych. Jako biuro segmentu premium działamy wielokanałowo. Oferty naszych nieruchomości prezentujemy również w autorskich mediach, portalach opiniotwórczych czy w mediach należących do naszych partnerów biznesowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi agencjami segmentu premium, udostępniamy nasze oferty również innym brokerom – wszystko po to by optymalnie zwiększać ekspozycję Państwa nieruchomości.

  Jeśli zależy Państwu na zachowaniu dyskrecji podczas sprzedaży nieruchomości, posiadamy również know-how oraz zindywidualizowany proces sprzedaży w formule „off market”. Posiadamy własne kanały sprzedaży oraz promocji nieruchomości poza ogólnym rynkiem, oferując Państwa nieruchomość tylko  potencjalnym klientom z bazy własnej oraz baz innych agencji nieruchomości luksusowych.

  Obrona ceny oraz rzetelna dokumentacja.

  Znalezienie przyszłego nabywcy Państwa nieruchomości to często dopiero wstęp do naszej dalszej pracy. Przeprowadziliśmy setki transakcji, wśród nich są takie, które zakończyły się szybką sprzedażą i te, w których negocjacje trwały kilka tygodni. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom z obszaru negocjacji oraz psychologii sprzedaży, w sprawny sposób przeprowadzimy proces ustalania ceny. Gwarantujemy, że w jego trakcie na drodze do finalizacji sprzedaży nie staną zbędne argumenty czy niepotrzebne emocje towarzyszące decyzjom zakupowym. Aby zabezpieczyć całą transakcję, wraz ze współpracującymi z nami profesjonalistami pomożemy w zebraniu oraz sporządzeniu umowy i dokumentów niezbędnych do przeniesienia własności. Transakcje na rynku nieruchomości luksusowych często wymagają spojrzenia z szerszej perspektywy, dlatego podczas współpracy z Property Fusion możecie Państwo liczyć na wsparcie ze strony doradców finansowych, podatkowych czy też wyspecjalizowanych rzeczoznawców, prawników oraz notariuszy.

  Sprzedaliśmy Państwa nieruchomość.

  Jesteśmy pewni, że transakcja przebiegła sprawnie i w komfortowej atmosferze bez zbędnych emocji. Jak wynika z naszych badań,do sprzedaży doszło w najprawdopodobniej w dwóch pierwszych kwartałach,a cena którą uzyskaliśmy jest o około  7% – 9% wyższa niż zakładano, tak mówi nasze doświadczenie.

  Zapewne nasz wspólny sukces uczcimy butelką szampana – w końcu jest co świętować.

  Pomimo tego, że to koniec współpracy przy obecnej transakcji, możecie Państwo czuć się swobodnie powracając do nas z pytaniami odnośnie sprzedanej nieruchomości czy kolejnych zleceń. Największym uhonorowaniem naszej pracy są polecenia. Możecie Państwo być pewni, że polecając nasze usługi rodzinie czy znajomym powierzacie ich sprawy w dobre ręce, a my nie zawiedziemy Państwa zaufania.

Compare listings

Porównać