Opis

W SKRÓCIE
=========
Lokal komercyjny, funkcjonujący jako gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii w dobrej lokalizacji w inwestycji Mokotów Park developera Marvipol przy ul. Bernardyńskiej na Sadybie.

LOKAL
=========
Lokal z witryną o powierzchni 67,35 mkw, składa się z recepcji, dużej toalety dla klientów, pomieszczenia socjalnego/kuchni, toalety dla personelu, pomieszczenia gospodarczego, holu, dwóch gabinetów po 13 mkw. Lokal klimatyzowany, z wentylacją, systemem alarmowym, pełnym wyposażeniem (zdalnie sterowane fotele, lampy). Do lokalu przynależą trzy miejsca postojowe w garażu podziemnym.

LOKALIZACJA
=========
Dziesięciominutowy dojazd do centrum Warszawy, bezpośrednia bliskość elitarnych szkół brytyjskiej i francuskiej, a także ciekawe miejsca spotkań oraz sąsiedztwo klubu sportowego, ekskluzywnych restauracji i centrum handlowego Sadyba Best Mall. Osiedle Mokotów Park to nowoczesna inwestycja w wysokim standardzie, osiedle to kompleks trzech budynków o łącznej liczbie ok. 400 mieszkań.


Jako agencja nieruchomości pobieramy prowizję za nasze usługi.
Property Fusion dokłada wszelkich starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Nie znalazłeś nieruchomości spełniającej Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami – posiadamy największą bazę nieruchomości.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Detale

ID Nieruchomości
792180
Sypialnie
2
Łazienka
1
Powierzchnia
67 m²
Garażę
2
Rok Budowy
2010

Informacje kontaktowe

Zapytaj o tą nieruchomość

Compare listings

Porównać